HİZMETLER

Egzoz Onarım ve Değişimi

Egzoz Onarım ve Değişimi

Egzoz tamir zamanının geldiğini nasıl anlarız? Egzoz dan gelen ses ilk uyarıdır, ayrıca egzoz çıkış borusundan gelecek sıcak hava da bir işaret olmalıdır. Keraboğlu Otomotiv, egzoz bakımları yanında gerekli durumlarda aracınıza en uygun egzos değişimini yaparak size ekonomik yönden de yardımcı olacaktır.

Egzozların Periyodik Bakımı
Kullandığımız araçların kullanıldığı ortamlar ve yaşına bağlı olarak egzozda korozyon oluşur. Yaşlı araçlarda korozyon yüksektir. Kontrol edilip onarımı yapılmalıdır. Çok yüklü araçlarda , sarsıntılı yollarda darbelere bağlı olarak egzoz delinebilir. Delik egzoz'un anlaşılmasında aracın egzozundan gelen ses bize yol gösterir.


Hasarlı Egzoz Tamiri
Kasis gibi yükseltilerde, temaslardan dolayı egzozumuz hasar görebilir, hasarlı egzoz ses yapar yada yüksek sıcaklıkta ısıyı ortama bırakır, bu yüksek ısı aracımızın istenmeyen kısımlarında tehlike yaratabilir, bagaj altında, yakıt deposu civarında risk teşkil eder.

Egzoz Muayenesini Yaptırın
Egzoz muayenesi ile, aracınızın performansını ve sürüş güvenliğinizi sağlarsınız, araçlarınızın egzoz kontrollerini mutlaka ustalarımızın belirlediği periyotlarda yaptırınız.
Keraboğlu Otomotiv, egzoz bakımları yanında gerekli durumlarda aracınıza en uygun egzos değişimini yaparak size ekonomik yönden de yardımcı olacaktır. Sizi servisimize bekliyoruz.