KURUMSAL

Hakkımızda

Keraboğlu İnş. Otomotiv Turizm Gıda Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. 1988 yılında Ali Nihat KERABOĞLU tarafından Kocaeli ilinin Gölcük ilçesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar binlerce müşteriye hizmet vermiş olan işletme müşteri memnuniyetini temel prensip haline getirmiştir. Günümüzde işletme Ali Nihat Keraboğlu'nun oğulları; Altan Keraboğlu ve İsmail Keraboğlu tarafından işletilmektedir. 

Misyon

Keraboğlu İnş. Otomotiv Turizm Gıda Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. kendini sürekli geliştirerek, müşteri memnuniyetini en önemli hedef olarak görüp, Çağımızın modern servis hizmetleri anlayışıyla, gelişen ve değişen hizmet ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerine maksimum hizmet kalitesini sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Vizyon

Keraboğlu İnş. Otomotiv Turizm Gıda Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak vizyonumuz şu ilkelere ulaşmaktır;

-Kaliteli hizmet
-Garantili hizmet
-Sınırsız hizmet
-Profesyonel hizmet
-Müşteri memnuniyeti
-Zamanında teslimat
-Güleryüz

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine gösterdigimiz özen, onların memnuniyetini ve güvenini sağlayan ve devam ettiren temel unsurdur.

Bu nedenle Keraboğlu İnş. Otomotiv Turizm Gıda Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyet gösterdiğimiz KOCAELİ’de uyguladığı kalite politikası aşağıdakileri amaçlar:

Müşterilerimizin güvenliği ve hareketliliği
İşletmemizin sürdürülebilirliği ve gelişimi